W dniu 20 października odbyło się szkolenie „Kurs Dekoracji Balonowych I stopnia” dla wolontariuszy, mające na celu zwiększenie zdobytych do tej pory umiejętności grupy animatorów. Przeprowadzone zostało przez Pana Łukasza Krysiak reprezentującego firmę FAMIGA z Krakowa. Młodzież miała możliwość zdobycia wiedzy o balonach, pompkach
i akcesoriach niezbędnych do stworzenia kreacji balonowych. Uczyła się też tworzyć świąteczne dekoracje, którymi można będzie m.in. ozdobić salę podczas Mikołajkowej Niespodzianki - corocznej grudniowej imprezy przeznaczonej dla dzieci z gminy Michałowice. Podczas spotkania powstały m.in. girlanda, śnieżynki, prezenty, berła, laska Św. Mikołaja, wieńce, łańcuch oraz wiele innych ciekawych kreacji własnego pomysłu. Uczestnicy szkolenia teorię przyswajali w skupieniu i uwadze, natomiast w części praktycznej wykazali się pełnym zaangażowaniem, młodzieńczą energią i pasją. Współpraca między uczestnikami, połączona z dobrym humorem i radością tworzenia przyniosły wspaniałe efekty końcowe. Sami zobaczcie.

 

 

 

Jeżeli chcesz zostać wolontariuszem i rozwijać swoje pasje oraz umiejętności,

dołącz do nas!!! Kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Autor: Joanna Strzyżewska

Poprawiony (środa, 24 października 2018 13:45)